|
Załóż konto
Suska & Kabsch
Czego szukasz?
Wpisz minimum 3 znaki nazwy, kodu lub tagu by zacząć wyszukiwanie

Elegancja w biznesie

Elegancja w biznesie opiera się na szeregu zachowań. Sposób prowadzenia rozmów, negocjacji, styl pisania maili, stosowny ubiór. Nam najważniejsza wydaje się autentyczna troska o relacje z klientami. Jak ją okazać? Gustowny upominek, okazjonalne życzenia na pięknej kartce, podziękowania na firmowych blankietach – te wyrafinowane gesty pomogą promować Twoją firmę jako profesjonalnego, zaangażowanego partnera.

Niedawno odkryłyśmy świetny podcast na tematy biznesowe: Go-Giver. Jeden z odcinków poświęcony jest doskonałości (excellence) w zarządzaniu, ale przede wszystkim – w kontaktach z klientami. Rozmówcy przekonywali, że firmę może wyróżnić na rynku nie tylko jakość produktów i usług, ale także dbałość o dobre samopoczucie kontrahentów, gości i dobre maniery pracowników na wszystkich szczeblach. Tak okazywany profesjonalizm prowadzi do budowania pozytywnych skojarzeń z marką wśród odbiorców i partnerów.

30+ Wzorów graficznych
20+ Eleganckich kopert
60+ Zadowolonych klientów

Co możemy zrobić dla Twojej firmy?

Wysyłka eleganckiej kartki z życzeniami do klienta czy partnera biznesowego to gest pokazujący, że Twoja firma dba o relacje. To symboliczne podziękowanie za współpracę, udany projekt, a nawet zaproszenie do nowych przedsięwzięć. Klientom biznesowym proponujemy realizację dedykowanych projektów produktów papierniczych wykorzystywanych do celów reprezentacyjnych i operacyjnych. Naszą specjalizacją są firmowe kartki okolicznościowe. Na zamówienie realizujemy także projekty notatników, brandowych kart do pozdrowień i podziękowań (tzw. appreciation notes) oraz papiery prezentowe. Dla Twojej firmy możemy przygotować autorskie ilustracje i patterny nawiązujące do identyfikacji wizualnej marki lub spersonalizować gotowe wzory kartek okolicznościowych i notesów z portfolio Suska & Kabsch (np. poprzez dodanie logotypów).

Z kim pracujemy?

W każdej branży jest miejsce na eleganckie papiernicze produkty. Naszymi klientami są zarówno lokalne firmy, jak duże przedsiębiorstwa działające międzynarodowo. Miałyśmy przyjemność realizować zlecenia dla kancelarii prawnych, zakładów produkcyjnych, firm handlowych, a nawet – dla urokliwej agroturystyki.